Єпископ УПЦ КП разом з Президентом України взяв участь у відкритті нового відділення Одеської інфекційної лікарніНа запрошення головного лікаря єпископ Одеський і Балтський Марк разом з духовенством взяв участь в урочистому відкритті нового боксового відділення Одеської міської клінічної інфекційної лікарні для крапельних та особливо небезпечних інфекцій, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

На церемонії відкриття були присутні Президент України Петро Порошенко, міністр інфраструктури України Андрій Півоварський, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, Одеський міський голова Геннадій Труханов, голова Одеської обласної ради Михайло Шмушкович, керівники медичних установ м.Одеси, представники департаментів органів місцевого самоврядування, громадськість.

Після завершення урочистої частини єпископ Марк у співслужінні священнослужителів звершив чин освячення відділення та побажав одеським медикам здоров’я, душеспасіння і благословив на нелегкий шлях служіння людям.

Одеська міська клінічна інфекційна лікарня - найстаріше лікувальний заклад міста і одне з перших кам'яних будівель в Одесі. Заснована в 1802-1804 роках з ініціативи герцога де Рішельє. Побудована за проектом архітекторів Тома де Томона і Франца Фраполлі. Тут працювали всесвітньо відомі лікарі - хірург Микола Скліфосовський, хірург і вчений Микола Пирогов.

За рік в лікарні отримують лікування 16-18 тисяч інфекційних хворих, у тому числі близько 10 000 дітей.

Теги: