На Донбасі відбувся круглий стіл за участі освітян і представників Церкви20 жовтня 2015 року у Краматорській загальноосвітній школі № 22 (Донецька область) відбулися круглий стіл та панельна дискусія освітян на тему "Сприяння діалогу та толерантності: формування навичок у позитивній міжособистісній та соціальній взаємодії", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

У роботі круглого столу взяли участь представники місцевих органів влади та Управління освіти, а також керівники, соціальні педагоги, психологи, викладачі навчальних закладів, методисти науково-методичних центрів, представники закладів післядипломної освіти, громадських та релігійних організацій, батьківської громади та інші зацікавлені особи з Краматорська, Слов’янська, Дружківки і Костянтинівки, Лисичанська, Києва та Львова.

Особливим гостем зустрічі був військовий капелан о. Іван Гуня (м. Тернопіль, УГКЦ), один із ініціаторів круглого столу.

Головними організаторами зустрічі виступили Комісія УГКЦ у справах освіти та виховання, Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Інститут суспільства Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Освітяни Донбасу, а також гості – лектори та викладачі з Києва і Львова – обговорили важливість формування навичок будування діалогу у сучасному суспільстві, зокрема, засвідчили потребу діалогу та позитивної суспільної взаємодії між виховними та дотичними інституціями задля формування цілісної, духовно зрілої та психологічно стійкої особистості, що має почуття власної гідності.

Під час панельної дискусії було наголошено на важливості впливу громадських інституцій на трансформацію в освітній сфері і підкреслено потребу духовно-морального виховання особистості на всіх рівнях її розвитку – як в сім’ї, так і в школі.

Круглий стіл став початком плідної співпраці між усіма його учасниками.

Теги: