Упродовж минулого тижня у Карпатах відбувся з’їзд представників Мережі “Люди, що живуть з ВІЛ”.У заході взяв участь голова Синодального відділу соціального служіння УПЦ Київського Патріархату, виконавчий секретар Комісії з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій священик Сергій Дмитрієв, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

В рамках зібрання було обрано нового голову Координаційної Ради – Дмитра Шерембея – та проведено нагородження найсміливіших працівників. "Для мене велика честь очолити організацію, яка є флагманом боротьби з епідемією в Україні. Я вдячний членам оргнізації, які зробити свій вибір на користь змін" – сказав у своєму першому слові Дмитро Шерембей, звернувшись до учасників конференції

Дмитро Шерембей активно співпрацює з Синодальним відділом соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату, проводячи лекції для студентів КПБА та підтримуючи різні соціальні заходи.

До нагородження більше 30 працівників долучився заcтупник голови Синодального відділу соціального служіння УПЦ Київського Патріархату, виконавчий секретар Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО священик Сергій Дмитрієв: “Сьогодні, в день, коли Мережа за традицією нагороджує кращих, я хочу сказати про те, що головна нагорода – життя людей. Погляд, усмішка, рукостискання тих, кому ви допомогли – от найкращі нагороди”.

Особливі відзнаки отримали ті працівники, які продовжують допомагати ВІЛ-позитивним та іншим людям на окупованих територіях, на територіях військового конфлікту, ризикуючи власним життям. Досі на окупованих територіях перебувають більше 1500 осіб, які постійно потребують медикаментів та іншої підтримки.

Нещодавно у приміщенні Київської православної богословської академії УПЦ КП відбувся круглий стіл, який зібрав разом представників релігійних організацій та громадського сектору. Упродовж зустрічі учасники обговорили роль релігійних діячів у медичних закладах у сфері протидії стигми та дискримінації осіб, що мають позитивний ВІЛ статус.

Теги: