Кримський архієпископ УПЦ КП обговорив з представником Президента України захист прав українців у Криму24 жовтня 2015 року в Херсоні постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з керуючим Кримської єпархії Української Павославної Церкви Київського Патріархату архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Під час зустрічі сторони обговорили існуючі проблеми громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території і реальні можливості для подолання негативних наслідків та захисту прав і свобод українців в Криму.

Окремо співрозмовники приділили увагу питанню соціальної адаптації мешканців Кримського півострова, які вимушено залишили тимчасово окуповану територію України і оселилися на материковій частині України.

Також сторони обсудили здобутки України на міжнародному рівні, які сприятимуть мирному врегулюванню конфлікту і відновленню суверенітету та територіальної цілісності України на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Теги: