УГКЦ провадить серію семінарів "Лідерство глухих у Церкві"Відділ соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ і Центр душпастирства осіб з вадами слуху "Надія" УГКЦ провадять серію семінарів під назвами "Лідерство глухих у Церкві" і "Розвиток культури глухих у Церкві". Очікується, що ці робочі зустрічі допоможуть глухим і слабочуючим краще самоорганізовуватися та реалізувати свої ідеї, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

24 жовтня відбувся початковий семінар, в роботі якого взяли участь представники Центру “Надія” та існуючих в УГКЦ спільнот глухих. Він продемонстрував велике зацікавлення та бажання до конструктивної праці.

“Нашим завданням є вивести на передній план вимір глухих, тобто наше розуміння і досвід культури глухих, та подивитися, як ми можемо поліпшити спосіб співпраці і відносин”, - сказала на початку семінару співорганізатор Наталія Лазуркевич.

Семінари будуть проходити протягом листопада. На заключному етапі відбудуться реколекції для глухих. Для всіх зацікавлених просять звертатися на ел.адресу: olnl1996@ex.ua

Теги: