Рада сімей України оголосила всеукраїнський конкурс на найкращу журналістську роботу «Сімейні цінності»Оголошено прийом заявок на конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері «Сімейні цінності», який проводить Міжнародна громадська організація «Рада Сімей України» за підтримки Запорізької обласної громадської організації «Центр сімейної культури «Квітка Життя», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Гурт.

До участі в конкурсі запрошуються журналісти ЗМІ України (усіх типів: теле-, радіо-, друковані, інтернет-медіа), а також журналісти-фрілансери.

На конкурс приймаються журналістські роботи, в яких висвітлюється проблематика і позитивний досвід будови щасливої родини на основі сімейних цінностей, опубліковані в українських засобах масової інформації (друковані та інтернет-видання, радіо, телебачення) за період з 1 травня 2015 року по 1 травня 2016 року.

До участі в конкурсі приймаються виключно роботи, які мають авторський (творчий) характер – наприклад, репортажі, інтерв’ю, журналістські розслідування, аналітичні статті, телесюжети, телепередачі, відео репортажі, радіопередачі, авторські колонки, блоги тощо (перелік жанрів не є вичерпним).

Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу, включати не більше трьох матеріалів одного автора.

Термін подачі заявок завершується 1 травня 2016 року.

Переможці конкурсу будуть визначені у наступних номінаціях:

    Найкращий друкований матеріал (газетна публікація)
    Найкраща інтернет-публікація
    Найкращий відеоматеріал (ТВ)
    Найкращий аудіоматеріал (радіо)

Крім того, журі визначить роботу, якій буде присуджено гран-прі конкурсу. За гран-прі можуть змагатися матеріали усіх жанрів.

Для переможців передбачені цінні призи та подарунки – нетбук (гран-прі), цінні подарунки (для переможців номінацій), а також дипломи та пам’ятні сувеніри.

Деталі конкурсу

Фото irrp.org.ua

Теги: