Дослідники з України, Білорусі, Болгарії та Греції взяли участь у богословській конференції УПЦ КПУ Львівській православній богословській академії УПЦ КП відбулася міжнародна конференція, на якій були розглянуті питання, пов’язані з проблемою осмислення незмінних християнських цінностей та їх впливу на розвиток догматичного, морального та еклезіологічного вчення Церкви у контексті історично-культурного становлення суспільства, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Оскільки основна тема передбачала розгляд широкого спектру питань - догматичних, моральних, філософських, історичних, культурологічних, мистецьких тощо, то активну участь у формуванні наукового доробку конференції взяли дослідники із 4 країн світу: України, Білорусі, Болгарії та Греції.

Своїх представників до ЛПБА делегували 16 навчальних закладів України. На пленарному засіданні прозвучало кілька доповідей із різних галузей загальної тематики конференції: богослів'я, мистецтва, історії, філософії. Далі робота конференції продовжилась у секціях.

Учасники працювали у трьох групах: "Богослів'я та філософія" (модератор – завідувач кафедри суспільно-гуманітарних наук ЛПБА, кандидат філософських наук, доцент Оксана Онищук), "Історія" (модератор – завідувач канцелярії ЛПБА, кандидат богословських наук прот. Назарій Лозинський), "Духовність, мораль, культура" (модератор – викладач-методист ЛПБА, кандидат філософських наук Галина Гнатищак).

Усі доповіді супроводжувались жвавими обговореннями.

Теги: