У Києві відкриється 13-та персональна виставка картин голови Спілки християнських письменників України та його дружиниПід час Другого християнського кінофестивалю «Світло» пройде 13-та персональна виставка картин президента кінофестивалю, голови Спілки християнських письменників України Костянтина Шаповалова та його дружини Світлани, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

З 29 листопада по 13 грудня 2015 включно в одному з найстаріших кінотеатрів Києва «Кінопанорама» пройдуть персональні виставки картин сучасних українських художників, членів Міжнародної професійної Спілки художників, пасторів церкви «Ранкова Зірка» (м.Київ) Костянтина та Світлани Шаповалових.

Це вже 13-та персональна виставка у творчій біографії Костянтина Шаповалова і 2-га персональна виставка Світлани Шаповалової.

Художники виробили свою характерну манеру і стиль, які легко впізнаються завдяки використанню чистих кольорів і фактурного мазка. Роботи художників зберігаються в приватних колекціях України, у київських та одеських галереях, в Міжнародному Благодійному фонді Святої Марії, а також в Музеї народної творчості.

Художні досягнення Костянтина Шаповалова відзначені в рамках Міжнародної програми «Мистецький Олімп», Костянтин Шаповалов був нагороджений цього року дипломом Українського фонду культури.

Виставка буде відкрита для відвідувань з 29 листопада, але офіційне відкриття відбудеться 6 грудня о 16 годині, в межах відкриття Другого християнського кінофестивалю «Світло».

Адреса виставки: Київ, вул. Шота Руставелі, 19, кінотеатр «Кінопанорама». Вхід на виставку вільний.

Теги: