Директор департаменту у справах релігій відзначив важливість соціального служіння адвентистівУ Києві 25–26 листопада відбулася річна нарада Адвентистської церкви в Україні, яка зібрала керівників регіональних об’єднань (конференцій) та церковних установ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Адвентистів сьомого дня.

Зустріч відвідали почесні гості: Віктор Алєксєєнко, виконавчий секретар Євро-Азіатського дивізіону (ЄАД) Адвентистської церкви, Бренд Бьордік, помічник президента ЄАД з фінансових питань та Андрій Юраш, директор департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України.

Учасники наради аналізували життя церкви за минулий рік і обговорювали плани на наступний. Про свою роботу звітували адвентистські установи: агентство допомоги і розвитку (ADRA), медичний центр, центр вищої освіти, медіа-група «Надія». До речі, адвентистське радіо «Голос Надії» в цьому році святкує 20 років.

Присутні духовні лідери підкреслили важливість соціального служіння церкви, проектів допомоги нужденним, вимушеним переселенцям, а також служіння для дітей (зокрема, у планах на майбутнє — відкрити 17 нових християнських шкіл). Також віряни молилися за те, щоб в Україні настав мир.

Скориставшись можливістю поспілкуватися з представниками церкви з усієї країни, Андрій Юраш виступив з промовою, у якій зазначив, що суспільство цінує активну соціальну позицію українських адвентистів, їх співпрацю з іншими християнськими конфесіями. «Дуже символічно, що ваша робота відбувається у час значних суспільних перетворень, покликаних поглибити стосунки між державою і церквою, дати імпульс нашим спільним зусиллям у побудові відкритого християнського суспільства», — сказав він.

Також Андрій Юраш підкреслив важливість поширення вірянами базових моральних принципів через засоби масової інформації і побажав учасникам зібрання «успіхів і здобутків у відповідальній роботі на духовній ниві».

Теги: