УПЦ і волинська влада провели дитячий конкурс «Краще тверезе життя»У Луцьку нагородили переможців та призерів обласного конкурсу дитячих творчих робіт «Краще тверезе життя». Цей конкурс вже не перший рік проводять Волинське православне братство тверезості імені святого праведника Іоанна Кронштадтського УПЦ (МП), управління освіти, науки та молоді Волинської обладміністрації, управління освіти Луцької міської ради та Волинський обласний центр здоров’я, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Волинської єпархії УПЦ.

На конкурс було подано понад 200 робіт. Традиційно глядачі змогли побачити на мультимедійних екранах найкращі малюнки та відеороботу, що перемогла у номінації «Краща мультимедійна розробка». Окрім того, аудиторія заслухала аудіороботу переможниці номінації «Твереза людина – щаслива Україна» та ознайомилася з найкращим твором конкурсу.

Участь у заході взяв голова єпархіального Інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук. А протоієрей УПЦ Степан Ярема, який опікується православним братством тверезості, розказав, що ще чотири роки тому братчики почали шукати шляхи підтримки творчого самовираження дітей. Саме тоді був уперше проведений конкурс малюнків «Краще тверезе життя». Рік по тому православна організація у партнерстві з управлінням освіти Луцької міської ради првоела конкурс уже значно масштабнішого рівня. Було сформовано три основні номінації – «Малюнок», «Письмовий твір» та «Мультимедійна розробка». Окрім того, в міру надходження робіт формувалися і спеціальні номінації, які не були передбачені початковим планом.

У 2014 році оргкомітет вирішив, що щороку у конкурсі  буде спеціальна номінація, окрім трьох основних. Вже два роки поспіль вона називається «Твереза людина – щаслива Україна». Саме у цій номінації, вважають організатори, діти можуть виявити власний патріотизм. Торік до конкурсу долучилися і школярі з районів області.

Теги: