У Харкові католики разом з православними влаштували різдвяний вертеп, з яким вирушили на фронтПодорож сходом України студенти Українського католицького університету зі Львова розпочали з Харкова. Свій вертеп вони показали 9 січня 2016 р. в Свято-Дмитрівському храмі Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ(о), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-службу єпархії.


Сюжет про народження Ісуса Христа інтерпретований авторами сценарію з відбиттям "сучасних політичних реалій українського життя: війни з Російською Федерацією, загарбницької політики президента Путіна, ототожнюваного з царем Іродом, героїчного захисту і звільнення рідної землі від окупантів".

На цьому тлі розкриваються євангельські мотиви перемоги світла над темрявою,  добра над злом. Вертеп стверджує ідею неминучости перемоги християнських цінностей, а отже й перемоги українського народу над агресорами.

У Харкові католики разом з православними влаштували різдвяний вертеп, з яким вирушили на фронтВелика кількість людей зібралася на богослужіння й виставу. Парафіяни Свято-Дмитрівського храму й гості із вдячністю вітали студентів УКУ й разом проспівали кілька колядок. Настоятель храму митр. прот. Віталій Зубак висловив подяку студентській корпорації УКУ за громадянську мужність і талантовите розкриття завжди актуального змісту різдвяних свят.

10 січня на світанку харківські волонтерські групи «Вільні люди», «Доброчинець» вирушили разом із львівським вертепом в зону фронтових дій, аби зустрітися з українськими вояками й привітати їх із Різдвом Христовим.

Теги: