Українська євангельська теологічна семінарія оголосила конкурс на посаду  куратора практичного служінняУкраїнська євангельська теологічна семінарія (Київ) оголосила конкурс на заміщення вакантної посади «Куратор практичного служіння/ викладач», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Людина на даній посаді буде відігравати ключову роль в УЄТС у сфері поєднання академічного навчання студентів з їх практичним служінням. Очікується, що ця особа буде активно взаємодіяти з місцевими церквами для більш тісної їх співпраці з УЄТС, а також розвиватиме студентське практичне служіння. Окрім того вона матиме можливість викладати в УЄТС.

Серед обов’язків — кураторство практичного служіння студентів УЄТС, розвиток співпраці з церквами, викладання предметів з богослов’я/біблеїстики, кураторська й духовна робота зі студентами.

Кандидат має бути християнином, активно задіяним у практичному служінні, з досвідом практичного церковного служіння, мати мінімум ступінь магістра з богослов’я/ біблеїстики або зі споріднених напрямків, досвід викладання богословських/ біблійних предметів, вільно володіти англійською мовою і здатністю перекладати (усно й письмово).

Контакти: secretary@uets.net

УЄТС — вищий міжденомінаційний богословський навчальний заклад з підготовки священнослужителів у сфері пасторології, лідерства, християнської психології та музичної творчості. Заснована 1992 р. Союзом вільних церков християн євангельської віри України.

УЄТС є членом Євроазійської акредитаційної асоціації (ЄААА) та Європейської євангельської акредитаційної асоціації (ЄЄАА).

Теги: