Глава УГКЦ: «Нехай Дніпро понесе освячену воду Україною і зітре з нашої землі всякого врага і супостата»19 січня, по завершенні літургії з нагоди свята Хрещення Господнього глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав виголосив проповідь і освятив воду на Дніпрі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.


За його словами, йорданська вода наче стає інструментом, яким Божа сила починає пронизувати людину, людське суспільство і всю вселену. «Ось чому ми сьогодні, віруючі люди, вийдемо на наш український Йордан – древній Славутич, Дніпро, який пронизує всю нашу землю, і будемо благати в Господа, аби зіслав свого Духа Святого, освятив води, а разом з ними очистив нас, відродив з води і Духа і наново відкрив нам, що ми є синами і доньками Всевишнього. Сьогодні кожен із нас, наші сім’ї, особливо наша Україна, потребують оновлення, очищення і відродження, можливо, як ніколи…» – сказав Святослав.

«Бажаю вам, щоб ця йорданська вода, якою ми будемо причащатися, торкнулася, освятила і очистила ваші душі й тіла. Та вода, якою будемо окроплювати наші домівки, принесла нам оновлення, силу жити по-новому, жити краще, жити без гріха і без всякого зла. Нехай Дніпро понесе освячену воду Україною, проникне в усі річки й ставки нашої землі, досягне Чорного моря і зітре з нашої землі силою благодаті Духа Святого всякого врага і супостата. І тоді, як каже Шевченко, і буде син, і буде мати, і будуть люди на землі», – побажав глава УГКЦ усім українцям, які разом з країною переживають війну на сході.

Теги: