П’ять впливових конфесій Харкова провели молебень за християнську єдність20 січня церкви Харкова розпочали Тиждень молитов за християнську єдність. На молебень зібралися вірні багатьох конфесій міста разом зі своїми священнослужителями, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-службу ХПЄ УАПЦ (о).

У Свято-Дмитрівському храмі Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, що зареєстрована як ХПЄ УАПЦ (оновлена), було відправлено екуменічний молебень, на якому молилися очільник єпархії архієпископ Ігор (Ісіченко), єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан (Бутинський) – ієрарх УПЦ Київського Патріархату, єпископ Василь (Тучапець) – екзарх Харківський УГКЦ, священик Григорій Семенков – канцлер Харківсько-Запорізької єпархії РКЦ, настоятель храму храм Сурб Арутюн о. Тер-Мкртич Григорян з Вірменської Апостольської Церкви та інші.

Євангеліє читав о. Григорій Семенков, РКЦ. Проповідь виголосив єпископ Василь (Тучапець), УГКЦ. Молитву за єдність християн прочитали єпископ Митрофан (Бутинський), УПЦ КП, та о. Григорій Семенков, РКЦ. Виголосили молитву вірменською мовою священики Вірменської Апостольської Церкви. 

Архієпископ Ігор (Ісіченко), глава ХПЄ УАПЦ (о), подякував усім за спільну молитву й побажав зростання зерен єдности в серцях християн. Опісля у трапезній Свято-Дмитрівського храму відбулося спілкування за чаєм.

Теги: