Російські поліціянти в Сімферополі відвідали Йорданське водосвяття, проведене УПЦ КП Гостями свята Водохреща в Сімферополі, яке відбулося під стінами кафедрального собору УПЦ Київського Патріархату, стали співробітники російської поліції, які прийшли з миром, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на газету "Кримська Світлиця".

Цьогоріч свято Водохреща в Криму було з морозцем, але людей біля храму святих Володимира і Ольги назбиралося чимало. Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент відслужив святкову літургію, почав освячувати воду.

"Коли владика обходив і окроплював вірян свяченою водою, до гурту підбігли кілька поліцейських — зрозуміло, російських, бо інших у Криму тепер нема. Зняли шапки, дочекалися, коли священик спрямує кропило і в їхній бік, освятились, перехрестились і побігли далі. На службу..." — написав очевидець, зазначивши, що поліціянти не переймалися конфесійною належністю архієрея.


"Чогось хочеться вірити, що життя у нас в Криму не зупинилося, а всього лише пригальмувало. Може, з Божою поміччю, ще й виберемося на шлях?" — запитує кореспондент української газети Криму.

Теги: