Суд вкотре відмовив громаді УПЦ КП у задоволенні скарг щодо храму у ПтичіВищий господарський суд України 26 січня в черговий раз відмовив представникам УПЦ Київського Патріархату та Рівненської ОДА у задоволенні їхніх касаційних скарг щодо храму Успіння Пресвятої Богородиці у селі Птича Дубенського району Рівненської області, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

«На засіданні суду інтереси «УПЦ КП» представляли відразу декілька адвокатів. Не дивлячись не це, Суд відхилив їхні претензії на храм та підтвердив рішення Київського апеляційного суду від 2.12.2015 року», – прокоментувала постанову суду юрист УПЦ (МП) Катерина Іванюк.

Вона зазначає, що протягом п’яти днів постанова суду буде відповідно оформлена і передана релігійній громаді УПЦ (МП) села Птича.

«З даним рішенням ми звернемося до органів державної влади, – зазначає вона. – Ми сподіваємося, що правоохоронні органи забезпечать виконання даного рішення. Це покаже чи діє в нашій країні Закон і стандарти Міжнародного права».

Теги: