Молодь Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) підготувала на різдвяні свята концерти і виставу для київських дітей-сиріт і черкаських дітей-інвалідів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт українських мормонів.
"Різдвяна пісня" Чарльза Діккенса – один з найвідоміших літературних творів у світі, тому саме його обрали молоді мормони, щоб поділитися радістю Різдва Христового з тими, хто залишився без батьківської опіки.

Театральне дійство за мотивами «Різдвяної пісні» молодь підготувала спеціально для маленьких дітей віком від двох до дванадцяти років – вихованців Дитячого будинку "Місто щасливих дітей".

"Дітям було насправді дуже цікаво. Зазвичай вони починають бешкетувати через 15 хвилин після початку, а тут сиділи 45 хвилин тихо", — поділилася враженнями одна з виховательок.
Подібні театральні постановки вже стали традиційними. Так, 19 грудня біля будівлі Київського храму мормонів відбувся різдвяний концерт, на якому мормони ділилися святковим настроєм та згадували про події двохтисячної давності.

А 26 грудня в Черкаській філії Церкви відбувся різдвяний концерт для дітей-інвалідів, хворих на церебральний параліч. Були запрошені також їхні батьки та жителі Черкас.

Під час концерту звучала різдвяна музика. Старійшина і сестра Андерсен грали на скрипках, діти з Початкового товариства філії наповнювали зал своїм співом. Жінки Товариства допомоги спекли домашнє печиво, яким пригощали глядачів.
"Тема Різдва була основою для спілкування. Більшість гостей на запитання , що означає Різдво для них, відповідали так: це радісна подія, і вони знають, що Ісус Христос – це їхній Бог і Спаситель", — зазначає сайт мормонів.

Теги: