Посол Японії під час візиту на Донбас відвідав Святогірську лавруУряд Японії відновлює зруйновані об’єкти Донбасу. Перед відкриттям оновленої музичної школи Святогірська Донецької області посол країни відвідав Свято-Успенську Святогірську лавру, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

В рамках проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», що фінансується урядом Японії, ПРООН (програма розвитку ООН) відновлює близько 20 об’єктів інфраструктури Східного регіону, які включають як економічні, так і соціальні об’єкти.

16 лютого в рамках проекту, за участю представників УПЦ та посла Японії пана Шигекі Сумі, координатора з питань надзвичайних ситуацій та стабілізації Естер Руїз де Азуа відбулося урочисте відкриття оновленої музичної школи міста Святогірська.

Перед відвідуванням школи делегація високопоставлених осіб побувала в Свято-Успенській Святогірській лаврі. У головній святині Донбасу почесних гостей зустрів намісник обителі митрополит Арсеній. У супроводі владики гості побували в лаврському музеї, де ознайомилися з історією обителі, основними її визначними пам’ятками і святинями, а потім пройшли в Свято-Успенський собор, де змогли прикластися до ікон і святинь Святогір’я.

У своєму слові до гостей владика звернув увагу почесного японського гостя на той факт, що його відвідини Святогірської лаври припали якраз в день пам’яті святителя Миколая, названого апостолом цієї країни, що, за словами намісника, не може бути простим збігом. Владика висловив надію, що почесні гості неодмінно відвідають Святогірську обитель ще раз.

Шигекі Сумі подякував владиці за привітний прийом і запрошення. Після чого делегація почесних гостей відбула в музичну школу для участі в її урочистому відкритті.

Теги: