Патріарх Філарет нагородив професора Свена Міхаеля Нобеля — правнука засновника відомої премії20 лютого 2016 року у Київській Патріархії Патріарх Філарет провів зустріч з правнуком засновника відомої премії, професором доктором Свеном Міхаелем Нобелем, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Патріарх Філарет розповів про міжцерковні відносини, активну соціальну роботу УПЦ Київського Патріархату. Також гості обговорили перебіг війни на Донбасі та соціально-політичну ситуацію в Україні.

Предстоятель наголосив на тому, що сьогодні була відслужена панахида за спокій душ розстріляних мирних учасників Революції гідності. Також розповів причину, через яку два роки тому вийшли студенти на протест.

Професор доктор Свен Міхаель Нобель поцікавився думкою Патріарха щодо шляхів подолання та боротьби з корупцією.

Під час зустрічі Патріарх Філарет нагородив Міхаеля Нобеля іменним орденом Архістратига Михаїла, а Міхаель Нобель в свою чергу нагородив Предстоятеля Київського Патріархату іменною нагородою.

У зустрічі також взяв участь голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон та професор із Відня Микола Корпан із дружиною.

Владика також подарував гостям православні календарі видання Київського Патріархії. Після завершення зустрічі Міхаель Нобель дав інтерв’ю для всеукраїнської газети "Голос Православ’я".

Свен Міхаель Нобель народився в Стокгольмі, Швеція. Доктор Нобель – вчений зі світовим ім’ям, один із винахідників магнітно-резонансного томографа, сьогодні є головою (в деяких членом правління) шести міжнародних компаній в галузі медичної діагностики, лікування та інформаційних систем.

Теги: