УГКЦ анонсувала міжнародний тренінг з Френком П’юселіком — одним із засновників вчення про виведення учасників бойових дій з психічної травми7-11 березня 2016 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ відбудеться міжнародний тренінг-семінар на тему: «Запобігання посттравматичному стресовому розладу в Україні» з доктором психології, одним із засновників вчення про виведення учасників бойових дій із психічної травми, Френком П’юселіком, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Ініціатор заходу – Координаційна рада з питань душпастирства у кризових ситуаціях Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви на чолі з владикою Богданом (Манишиним).

До участі запрошуються священики, семінаристи, монашество, військові та медичні капелани, психологи, волонтери та миряни, які готові надавати допомогу категоріям осіб, що страждають внаслідок воєнних дій на Сході України.

Тренінг проводитиметься від 7 до 11 березня у Львівській духовній семінарії Святого Духа за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35-А.

Після проходження цієї програми учасники отримають сертифікат.

Для участі необхідно зареєструватися, зателефонувавши 098 812 59 70 або надіславши свої дані на адресу krdushpast@gmail.com.

Теги: