У Одеській обласній державній адміністрації відбулася передача вилученої у контрабандистів старовинної ікони «Різдво Богоматері» другої половини XIX століття, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Начальник Одеської митниці Юлія Марушевська та заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Соломія Бобровська передали єпископу Одеському і Балтському Марку, УПЦ КП, ікону «Різдво Богоматері», яка була вилучена 9 вересня 2015 року на одному з митних постів при спробі вивезення за межі України.

Ікону прийняв під розпис єпископ Марк і сказав, що ця ікона буде передана в новий Свято-Миколаївський храм, який будується в м. Чорноморську.

На урочистому заході в Одеській обласній державній адміністрації з нагоди передачи ікони були також присутні секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін), представник Одеського археологічного музею Євгенія Редіна, начальник відділу у справах релігій на національностей Управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Ярослава Резнікова, начальник Управління матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури Одеської митниці Головного управління державної фіскальної служби України в Одеській області Володимир Думбрава.

Теги: