Архієпископ УПЦ очолив автопробіг до Афону, під час якого планує зустрітися з двома Патріархами21 березня, в рамках заходів, присвячених святкуванню 1000-річчя руського чернецтва на Афоні, у Запоріжжі розпочався автопробіг до святої гори Афон (Греція). Його організатором виступив Паломницький центр УПЦ. Очолив автопробіг архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.


Напередодні початку поїздки у Покровському кафедральному соборі Запоріжжя владика очолив молебень, під час якого разом з учасниками автопробігу підніс молитви за вдале здійснення паломництва.

Всього у заході беруть участь 29 осіб, серед яких є священнослужителі Запорізької єпархії УПЦ, волонтери та меценати. На вісьмох автомобілях вони мають подолати понад 4 000 км.

Маршрут автопробігу пройде по території України, Румунії, Болгарії та Греції. Програмою поїздки передбачено відвідання Руського на Афоні Свято-Пантелеімонівського монастиря, участь у престольному святі в храмі святителя Григорія Палами в місті Салоніки (в день пам’яті святого), а також відвідування монастирів і храмів Румунії та Болгарії.

Під час поїздки запланована зустріч учасників автопробігу з Патріархом Румунським Даниїлом і Патріархом Болгарським Неофітом.

Повернення учасників паломництва у Україну заплановано на 29 березня.

Теги: