У Кіровограді проходить конкурс для дітей з особливими потребами “Краса Божого світу очима сонячних дітей”Конкурс для дітей з особливими потребами “Краса Божого світу очима сонячних дітей” проходить з 28 березня по 7 квітня у Кіровограді, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН і фейсбук-сторінку голови голови ГО «Серце матері» Людмили Шукрути.

Організатори конкурсу: Свято-Успенський духовно-просвітницький центр (Кіровоградська єпархія УПЦ), Кіровоградська обласна громадська організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”, обласна громадська організація "Обєднання батьків дітей -інвалідів та інвалідів", обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка.

“Мета конкурсу — долучити дітей з особливими потребами до розвитку їх творчих здібностей. Будуть різноманітні номінації — це і декоративно-прикладне мистецтво, і написання твору, і вірша, і малюнок. Вже два роки ми проводимо конкурс “Духовне небо Кіровоградщини”, який проходить між дітьми загальноосвітніх шкіл Кіровограда, тож спочатку думали поєднати ці два конкурси, але насправді, роботи особливих дітей могли б трішки вирізнятися, тому ми вирішили створити окремий конкурс, щоб можна було дати об’єктивні оцінки роботам. Крім того, ми хочемо наголосити на тому, що ці дітки також вміють працювати і створювати красу”, — розповів один з організаторів заходу, священик Іван Шемедюк.

Він додав, що у кожній із номінацій журі визначить одного переможця та двох призерів (ІІ та ІІІ місце). Окремо будуть визначені автори найкреативніших робіт, які не здобули призових місць, але зацікавили журі своєю оригінальністю.

Як повідомляв УНН, раніше дружина Президента Марина Порошенко разом із дівчатами з особливими потребами приготувала свої "фірмові" млинці.

Теги: