Комісія Київради пропонує перейменувати вулицю Патріса Лумумби на вулицю Іоанна Павла II5 квітня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили проект рішення “Про перейменування вулиці, проспекту, площі та мосту у місті Києві”. Цим проектом пропонується перейменувати вулицю Патріса Лумумби на вулицю Іоанна Павла II (Папи Римського), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на , повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Кmc.in.ua.

"Дане рішення сприятиме демократизації українського суспільства та його просування на шляху до європейських цінностей, а також вшанування пам'яті видатних діячів та відображення у топоніміці столиці основних подій боротьби українського народу за незалежність" - зазначено на сайті КМДА.

Перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО.

Зазначений проект рішення має ще розглянути постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків, після — його винесуть на пленарне засідання Київради.

Теги: