На Волині суд відселив священика УПЦ з церковного приміщення, залишивши в ньому дітей5 квітня рішенням Локачинського районного суду Волинської області священика громади УПЦ (МП) села Угринів Горохівського району протоієрея Ростислава Сапожника та його дружину Наталію Сапожник виселили з хати, у котрій подружжя прожило 18 років, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Волинської єпархії УПЦ.

Рішення суду відбулося за позовом місцевої парафії Київського Патріархату, котрий приватизував цей будинок. При цьому суд ухвалив, що їхні діти, студент-першокурсник та школяр Діонісій та Кирило, залишаються проживати за вказаною у позові адресою.

Зі слів протоієрея Ростислава Сапожника, представники Горохівської районної служби у справах неповнолітніх на засідання не прибули, натомість відписали, що залишають справу про виселення неповнолітніх «на розгляд суду». Неповнолітніх суд дійсно не виселив, а тепер їхні батьки у якийсь спосіб повинні опікуватись дітьми, будучи виселеними з дому, у котрому вони всі були зареєстровані на момент приватизації майна громадою УПЦ КП.

Рішення, ухвалене 5 квітня у Локачинському районному суді, представники УПЦ (МП) оскаржать у порядку апеляції.

Нагадаємо, що сільський храм з будинком для настоятеля донедавна залишався місцем войовничих суперечок селян, аж поки остаточно не перейшов з юрисдикції УПЦ (МП) у юрисдикцію УПЦ КП.

Теги: