Реконструйована древня ікона повертається до католицького санктуарію на Волині8 квітня в Королівському замку у Варшаві до рук єпископа Віталія Скомаровського був переданий реконструйований образ Пресвятої Богородиці Казимирської – покровительки Волині. Він потрапить до храму в Олиці Волинської області, відновлення якого триває, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholic-media.org.

8 березня в секретаріаті єпископату відбулася прес-конференція, присвячена заснуванню першого храму Діви Марії на території Волині. Мова йде про існуючу з XVII століття соборну церкву Святої Трійці в Олиці на Волині, яка після другої світової війни, була спустошена.

У 1991 році там було відновлено парафію, а в 2013 році Фонд культурної спадщини почав технічно-реставраційні роботи, щоб повернути санктуарію (особливе місце, до якого можуть приходити паломники і вірні та просити про Божу благодать через заступництво Матері Божої) його колишній блиск.


Завдяки зусиллям Фонду було реконструйовано зображення богоматері Казимирської – Покровительки Волині. Образ був представлений під час зустрічі в секретаріаті єпископату.

Теги: