У Відкритому православному університеті Святої Софії-Премудрості відбудеться лекція-презентація "Літургія: як подолати розрив між теорією і практикою?"26 травня у Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості відбудеться лекція-презентація від протоієрея Андрія Дудченка "Літургія: як подолати розрив між теорією і практикою?", повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Протоієрей Андрій Дудченко — православний священик, клірик УПЦ (МП), публіцист, редактор інтернет-журналу “Київська Русь”. Здавна цікавиться історією і розвитком православного богослужіння, літургійним богослов’ям та відродженням. Автор декількох книг про православне богослужіння та багатьох статей на літургійні і пастирські теми. Служить у Спасо-Преображенському соборі УПЦ в Києві. Досліджує теологію протопресвітера Олександра Шмемана.

Тези лекції та обговорення:
- Чи все гаразд в нашому богослужінні? В чому його мета? Чи завжди ми говоримо Богу правду, коли молимося?
- Літургія - “спільна справа” чи засіб освячення? Як повернутися від індивідуалізму до соборного виміру літургійної служби?
- В чому може полягати відповідальність вірян щодо літургії?
- Зміни в літургійній практиці не тільки є можливими, вони постійно відбуваються. Що це за зміни? Які зміни можна вітати?

Презентація книг "Божественна Літургія. Путівник" та "Сповідь і Причастя" видавництва "Дух і Літера".

Час 17:00 - 19:00. Реєстрація на захід: https://goo.gl/tGV9KE

Теги: