Глава УАПЦ п'ятий раз відвідав зону АТОЗ 4 по 9 травня митрополит Макарій, Предстоятель УАПЦ, відвідав вп’яте зону проведення АТО. Владика відвідав блок-пости, що знаходяться на межі із окупованими територіями Донбасу, та роздав гуманітарну допомогу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Львівської єпархії УАПЦ.

Глава УАПЦ знаходився у супроводі секретаря Консисторії Львівської єпархії УАПЦ прот. Руслана Матвієнка, а також прот. Юрія Толочного (смт. Красне Буського деканату), архімандрита Савви (м. Слов’янськ Донецької області), іподиякона Івана Олендера та Ігоря Малетича.

Духовенство за ці дні відвідали блок-пости м. Червоноармійськ, с. Карлівка, с. Піски, м. Мар’янка, с. Курахове, с. Гостре, м. Авдіївка, м. Краматорськ, м. Слов’янськ, м. Артемівськ, м. Красногорівка, с. Клинове. Глава УАПЦ особисто роздав українським військовослужбовцям гуманітарну допомогу, при спілкування дав батьківські та пастирські настанови.

8 травня владика Макарій відвідав храм св. ап. Андрія Первозваного м. Сло’янська. У співслужінні духовенства Львівської єпархії та Слов’янського деканату він очолив літургію.

Глава УАПЦ п'ятий раз відвідав зону АТОЯк зазначає сайт Львівської єпархії, "щира молитва вірних Донбасу та пастирське слово Блаженнішого Макарія залишило позитивний духовний відбиток у житті громади УАПЦ".

Митрополит Макарій вже п’ять разів відвідав передову зони АТО. Щоразу він передає особисто допомогу для українських вояків. В УАПЦ згідно розпорядження Предстоятеля на літургії підноситься спеціальне прохання за оборонців цілісності України, кожної першої неділі місяця служиться подячний молебень за здоров’я військовослужбовців, а в останню - панахида за душі спочилих патріотів.

При перебуванні у зоні АТО Предстоятель УАПЦ зазначив: «Я як глава Церкви виконую свій пастирський обов’язок, відвідуючи українське військо. Вірні УАПЦ згуртовані по єпархіях та прикладають багато зусиль по збору продуктів та технічних і побутових засобів. Ми регулярно привозимо їх особисто, а також передаємо через мережу волонтерів. Наші священики: чи у Львові, чи в Києві, чи Херсоні  є волонтерами та проводять активну соціальну службу з надання духовної та матеріальної підтримки українському війську».

Теги: