УПЦ приєдналася до святкування Дня Європи в Україні21 травня, з благословення глави УПЦ (МП), заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Миколай Данилевич взяв участь у святкуванні Дня Європи в Україні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Урочистий захід відбувся в приміщенні Дипломатичної академії України та був організований Міністерством закордонних справ спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні. На заході були присутні українські й іноземні дипломати, акредитовані в Україні, а також представники державної влади та суспільні діячі.

В рамках заходу протоієрей Миколай Данилевич мав спілкування з главою Представництва ЄС в Україні паном Яном Томбінські та передав дипломату вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви митрополита Онуфрія.

У святкових заходах взяли участь представники релігійних організацій України. Зокрема, архієпископ Чернігівський Євстратій, представник Київського Патріархату при Європейських інституціях, відзначив: «Це – день Європи, а Україна зробила свій європейський цивілізаційний вибір понад тисячу років тому, коли святий князь Володимир прийняв хрещення сам і охрестив Русь. Тому це є наш день, бо наші народ і держава є невід'ємною частиною європейсього простору. Це є також нагадування про християнське коріння Європи, про що багато хто воліє зараз або не згадувати, або змусити інших забути».

Теги: