З 1 по 5 червня в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» діятиме другий освітній фестиваль "Арсенал Ідей". У його рамках відбудеться "Форум нової освіти", мета якого ‒ дати дітям можливість висловити свої думки щодо реформування, вдосконалення, осучаснення системи шкільної освіти України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на І-pro.kiev.ua.

Аудиторією форуму стануть не лише експерти, фахівці та викладачі  різних сфер позашкільної освіти, але й вчителі загальноосвітніх шкіл (державних і приватних), а також батьки.

Форум дозволить зв’ясувати інтелектуальні та емоційні потреби дітей,  разом з ними та представниками експерного середовища обговорити нові можливості, які існують у шкільній та позашкільній освітній системах, та можуть використовуватися вже сьогодні.

Також одним із завдань форуму є формування та подальше втілення спільно зі школами, освітнім та культурним сектором інноваційних проектів, що сприятимуть наближенню дітей до культурного простору, підвищенню інтересу до мистецтва та музейної сфери.

Програма форуму складатиметься з п’яти тематичних секцій:

    Моє право на нове майбутнє
    Я і мистецтво
    Я і філософія
    Я і наука
    Нові можливості.

Одним з хедлайнерів Форуму нової освіта та її секції «Я і Філософія» стане президент МО «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», співзасновник Корейської академії навчання філософії в школі, експерт ЮНЕСКО, провідний експерт з методики «Філософія для дітей» у Азійсько-тихоокеанському регіоні професор Джінван Парк, який 3 червня прочитає лекцію «Чому потрібна філософія у ХХІ ст?».

Теги: