Священик УГКЦ освятив нове відділення дитячої травматології Києва27 травня  у Києві о. Віталій Воєца, медичний капелан, освятив нове відділення дитячої травматології на базі Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1. Разом із ним були також семінаристами Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

У посвяченні взяли участь працівники цієї лікарні на чолі з головним лікарем.

«Саме від цього дня, можна вважати, що відділення почало свою роботу», - написав на своїй сторінці у Фейсбуку Олег Пилипчук, завідувач цього травматологічного відділення. «Велика подяка від поки маленького колективу відділення, - додав він, - всім, хто долучався до цієї події, усім, хто допомагав морально і матеріально, підтримував і підставляв своє плече… Відділення та колектив тільки народилися і ще буде довгий шлях становлення, але ми докладемо всіх зусиль, аби досягти високого рівня!» - ідеться в повідомленні лікаря.

Після освячення відділення відбувся концерт духовної музики та українських пісень, який презентували семінаристи УГКЦ.

На згадку про подію о. Віталій передав відділенню дитячої травматології ікону Божої Матері Неустанної Помочі, яка, за його словами, стала першою іконою, до котрої зможуть прибігати пацієнти та лікарі, щоб просити в Бога за заступництвом Богородиці про дар зцілення від важких недуг.

Того дня було передано два комплекти милиць від БФ «Карітас-Київ» для потреб пацієнтів.

Теги: