Радіопередачі адвентистів про сімейні цінності перемогли у Всеукраїнському конкурсі серед ЗМІЛише трьом з-поміж багатьох журналістів України поталанило стати переможцями у Всеукраїнському конкурсі серед ЗМІ на тему «Сімейні цінності», результати якого нещодавно визначали в Запоріжжі. Авторські роботи циклів передач Анжели Поліщук «Абетка шлюбу» та «Перемагаюча любов у сім’ї і в душі» вибороли перше місце у номінації «найкращий аудіоматеріал (радіо)», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-службу Церкви адвентистів сьомого дня в Україні.

Переможців Всеукраїнського конкурсу серед ЗМІ на тему «Сімейні цінності», оголошеного Міжнародною громадською організацією «Рада Сімей України» з метою висвітлення сімейних цінностей, підвищення обізнаності населення про практичний досвід побудови щасливого сімейного життя, шляхи подолання складнощів у розбудові сім’ї, визначено в номінаціях: «Найкращий друкований матеріал (газетна публікація)», «Найкраща інтернет-публікація» та «Найкращий аудіоматеріал».

Голова правління «Ради сімей України» Віктор Пріт так прокоментував результати роботи журі: «Цікаво, що переможці найяскравіше продемонстрували: сімейні цінності важливі для усіх. Вітаємо міста Одесу, Київ та Вараш (Кузнецовськ)!».

Авторські роботи циклів передач «Абетка шлюбу», створені Львівською студією радіо «Голос надії» та «Перемагаюча любов у сім’ї і в душі» (ведучий — Юрій Прозапас), записані на ТРК «Полісся» журналісткою з Варашу Анжелою Поліщук, вибороли почесне перше місце у номінації «Найкращий аудіоматеріал (радіо)».

Посилання конкурсних робіт здійснювалось авторкою на офіційний сайт Церкви адвентистів сьомого дня в Україні, і зміст передач мав чітку християнську позицію (з цитуванням віршів зі слова Божого та звучанням духовних пісень).

Організатори проекту подбали про цінні призи та подарунки переможцям та висловили вдячність усім учасникам заходу, сподіваючись, що всі поради, досвід побудови щасливих родин, секрети сімейного благополуччя стануть рецептом створення країни щасливих родин.

Теги: