Випускниками богословської академії в Ужгороді стали представники УАПЦ, РПЦ і Грецької Православної Церкви30 червня у великій актовій залі Української богословської академії Карпатського університету в Ужгороді відбувся 19-й випуск студентів-богословів , повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Кeuapc.org.

Владика Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, голова Комісії з духовності, освіти та катехізації УАПЦ, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, відкрив зібрання хвилиною мовчання -- ушанували пам’ять усіх полеглих українців, які віддали своє життя в обороні України від російських загарбників і терористів.

У своєму виступі владика-ректор повідомив, що в 2016 році академію успішно закінчили 37 випускників-богословів за спеціальностями і освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр богослов’я і магістр богослов’я, та відповідними спеціалізаціями: священнослужитель, християнський місіонер та християнський педагог.

В числі випускників представники Української Автокефальної Православної Церкви, Грецької Православної Церкви, Російської Православної Церкви, зокрема Української Православної Церкви Московського Патріархату.

5 випускників здобули дипломи з відзнакою. Всі випускники, окрім здобуття вищої духовно-богословської освіти в академії, одночасно на базі університету здобули і вищу світську освіту за стандартами Міністерства освіти і науки України та отримали відповідно дипломи як церковного, так і державного зразка.

З вітальними словами до випускників академії також звернулися протоієрей Дмитро Присяжний, член Патріаршої ради УАПЦ, доцент Валерія Сіка, віце-ректор університету, доцент протоієрей Сергій Урста, декан академії, доцент Євгеній Гайданка, проректор з наукової та методичної роботи, доцент Марина Дуб, проректор з навчальної роботи та інші.

Надалі відбулось урочисте вручення дипломів державного зразка.

Теги: