Партія «Демократичний альянс» перейшла від християнсько-демократичної ідеології до гуманістичноїПозачерговий з'їзд партії «Демократичний альянс» змінив її статут та керівництво. Захід відбувся 9 червня в столичному НСК «Олімпійський», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Інститут релігійної свободи.

“У статуті закреслено рядки, де вказано, що партія заснована на засадах християнсько-демократичної ідеології”, – зауважив журналіст УП.

На противагу нова редакція передбачає, що партія буде базуватися на засадах “гуманістичних цінностей”.

Зміна ідеології партії відбулася на фоні зміни її керівництва.

Співголовою партії стала народний депутат Світлана Заліщук. Її колег по парламенту Сергія Лещенка, Мустафу Найєма та Вікторію Пташник обрано заступниками голови ДемАльянсу.

Цього року згадані парламентарі активно сприяли проведенню у Києві гей-параду «Марш рівності» та послідовно виступають за розширення прав представників ЛГБТ-спільноти.

Зокрема, нові керівники ДемАльянсу були ініціаторами законопроекту № 3442 про розширення трудового законодавства новими поняттями “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”, який був проголосований з грубими порушеннями закону після 14 невдалих спроб.

У червні 2016 року поліція не пускала лютеранського єпископа та низку віруючих на богослужіння через ЛГБТ-парад «Марш рівності» у Києві. Керівництво Нацполіції до цього часу не відреагувало на даний інцидент.

Теги: