Єпископ УАПЦ відвідав зону АТОДуховенство Таврійської єпархії УАПЦ активно підтримує українських вояків, співпрацює з волонтерами та бере участь у спільних поїздках у зону АТО, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УАПЦ.

Зокрема, 14-16 липня єпископ Борис у супроводі херсонського декана протоієрея Юрія Курила та волонтера Наталі Курило відвідали військові частини ЗСУ у Запорізькій та Донецькій областях, які беруть участь у АТО.

При зустрічі із захисниками Батьківщини були відслужено подячні молебні, надано духовні поради. На прохання військовослужбовців єпископ Борис приняв від них сповідь та уділив святе причастя.

Священик Юрій передав для ЗСУ маскувальні сітки, які на постійній основі виготовляються добровольцями на базі парафії УАПЦ Трьох Святителів у м. Херсоні.

Владика Борис нагородив благословенними грамотами військовослужбовців та передав від Таврійської єпархії УАПЦ продовольчу допомогу.

Також разом із духовенством до військових частин прибули добровольці херсонської "Чайки", які провели для бійців концерт.

Теги: