Глава УГКЦ висловив свою солідарність з журналістами, які пишуть правдуГлава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав висловив свої думки стосовно вбивства у Києві журналіста Павла Шеремета, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

«Сьогодні, у день, коли з ним прощаються в Києві, з одного боку, ми молимося за вічний упокій слуги Божого Павла, а з іншого – висловлюємо нашу солідарність з усіма журналістами. До тих, хто його сьогодні супроводжує в останню путь, прагну сказати слова: «Не бійтеся говорити правду, бо тільки тоді ми зможемо побороти і перемогти тих, хто підняв руку на життя Павла Шеремета», – закликав Предстоятель УГКЦ.

«До всіх вас я б хотів звернутися словами святого Папи Івана Павла II: «Не бійтеся!» Гадаю, цей злочин справді мав на меті налякати всіх тих, які говорять правду про болючі і невигідні складні питання нашого життя і ширшого контексту відносин між державами. Зокрема, коли мова йде про відкриту агресію проти України», – сказав він.

Глава УГКЦ висловив своє сподівання на незалежне і швидке розслідування цього вбивства. «Убивці повинні бути названі і покарані. Інакше – такий тероризм і розхитування ситуації продовжиться», – сказав Святослав.

Він також висловив своє глибоке співчуття родині «невинно вбитого журналіста Павла».

Теги: