Священики УПЦ відвідали військових у зоні АТО та благословили новобранцівЗ благословення єпархіальних архієреїв, священики Бориспільської та Херсонської єпархій відвідали військові формування армії України – артилерійську бригаду та військову частину Нацгвардії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

З 24 по 28 липня 2016 року, з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія (Паканича) та на запрошення командування 43-ї окремої артилерійської бригади, настоятель храму на честь святителя Миколая Чудотворця, що на території військової частини №2050, протоієрей Леонід Смаглюк, відвідав особовий склад частини на території Донецької області у зоні АТО.

Разом з військовими отець Леонід молився за українських воїнів, які виконують службовий обов’язок на сході країни, а також звершував поминальні богослужіння за загиблими. А з нагоди Дня Хрещення Русі для особового складу бригади було організовано паломницьку поїздку до Свято-Успенської Святогірської лаври.


Священик мав зустрічі з представниками наглядової місії спільного центру контролю та координації з питань припинення вогню. Також у центрі була звершена молитва за мир. Отець Леонід вручив кожному захиснику України святе Євангеліє, молитовник, іконки та натільні хрестики.

Священики УПЦ відвідали військових у зоні АТО та благословили новобранців30 липня у військовій частині № 3056 Національної гвардії України прийняли військову присягу молоде покоління призовників. З благословення митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна, настоятель храму святого мученика Іоанна воїна, який знаходиться на території частини, ієрей Димитрій Дзядзевич привітав новобранців з прийняттям присяги та благословив їх.

Священик нагадав, що кожна людина, подібно до воїна, дає свою присягу-клятву під час таїнства хрещення. «Я бажаю всім, хто прийняли присягу, пронести через все життя вірність Богу та вірність українському народу», – зазначив отець Димитрій та закликав усіх до молитви.

Кількома тижнями тому священики Бориспільської та Криворізької єпархій також відвідали військові частини та благословили воїнів АТО.

Теги: