Понад 36 000 громадян просять захистити патріарший собор УГКЦ від прилеглої забудови3 серпня було передано вимогу громадян України, адресовану до Генеральної прокуратури, Кабінету міністрів, та Адміністрації Президента України, захистити Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ від прилеглої забудови  житловими будинками, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-службу Київської архієпархії УГКЦ.

Листи в в канцелярію курії Київської архієпархії почали надходити в середині минулого місяця. Відтак вже зафіксовано понад тридцять шість тисяч звернень окремих громадян України, які вимагають від влади припинити будівництво на березі Дніпра, обабіч Патріаршого Собору УГКЦ.

Канцлер Київської архієпархії протоєрей Василь Чудійович зазначив: «З численними порушеннями законодавства, в догоду нечесних людей було змінено цільове призначення земельних ділянок, що оточують та межують з територією Патріаршого собору. Також змінено ширину прибережної захисної смуги з встановлених законом 100 м. на 50 м. Ми не можемо толерувати все попереднє беззаконня, що може призвести до руйнування Собору, тому мусимо відстоювати відновлення законності при будівництві та дотримання забудовником всіх містобудівних приписів. Не узаконення всього що відбувалось та відбувається на будові, а саме відновлення законності!».

Також на сайті Президента України активістами було створено електронну петицію: «Захистити Патріарший Собор УГКЦ від руйнівного впливу незаконного будівництва житлово-офісного комплексу між вул. Микільсько-Слобідська та Броварським проспектом у Дніпровському районі м. Києва».


Залишились лише 40 днів на те, щоб дана вимога набрали 25 000 потрібних голосів для обов’язкового розгляду Президентом.

Пропонуємо ознайомитись зі змістом вимоги.

Теги: