Релігійний загал Одеси виступив проти проведення вуличної акції ЛГБТ5 серпня в прес-центрі Інформаційного агенства «Одеса-медіа» відбулася прес-конференція на захист традиційних сімейних цінностей «Ми - за традиційну сім'ю!», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

У прес-конференції взяли участь представники УПЦ КП єпископ Одеський і Балтський Марк і співробітник Одесько-Балтської єпархії з міжконфесійних відносин протоієрей Сергій Вознесенський, народний депутат України Павло Унгурян, представники громадської організації "Україна - це я" Олександр Чернега та Ігор Єрошкин, військовий капелан, учасник оборони Донецького аеропорту Олександр Пастух (позивний "Назарей), ректор Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету м.Одеси Валерій Савельєв, тренер футбольної Академії "Чорноморець" В'ячеслав Єремеєв та інші.

Представники одеських християнських церков звернулися до керівництва міста та області з проханням не допустити проведення заходу ЛГБТ, запланованому в рамках фестивалю «Одеса-Прайд 2016», заради збереження миру серед мешканців та гостей Одеси.

Під час прес-конференції була озвучена спільна позиція представників релігійних конфесій та громадських організацій з даного питання:

"У зв'язку з тим, що організатори одеського ЛГБТ-фестивалю, проведення якого заплановано на 10-14 серпня 2016 року, подали заявку до міської ради на проведення вуличної акції, ми, вважаємо своїм обов'язком озвучити єдину позицію з даного питання.

Несучи відповідальність перед суспільством за збереження історичної культури, традиційних цінностей, а також миру і єдності в Україні і в Одесі, зокрема, ми одноголосно вважаємо, що:

1) У складний для України час, організація фестивалю квір-культури «Одеса Прайд 2016» послужить до поділу, а не до єднання нашої країни! Про реальну загрозу виникнення конфліктів свідчать безпрецедентні заходи з охорони подібних вуличних заходів в інших містах.

2) Україна знаходиться в стані війни, гинуть мирні громадяни і ті, хто захищає Суверенітет і Цілісність своєї країни. Саме тому подібні вуличні акції є сьогодні неприйнятними заходами, відволікаючими націю від головного завдання - захисту своєї свободи!

3) ЛГБТ-спільноти постійно заявляють, що їх права в українському суспільстві утискаються. Але це є брехнею, агресивним інформаційним тиском на спадщину української нації і штучним прищепленням проблеми «утиск прав ЛГБТ-меншин», так як в Україні немає прецедентів обмеження їх прав. Подібні акції несуть характер пропаганди цінностей, нетрадиційних для історії і культури України, як європейської держави, і не пов'язані з акцією «про права людини і протидії дискримінації уразливих груп суспільства». Останнє є лише ширмою для впровадження ЛГБТ-культури в Україні.

4) Україна - це сучасна держава, суспільство якого шанує і зберігає християнські основи, вважаючи сімейні традиції непорушним підставою сильної держави. Традиційна сім'я - союз між одним чоловіком і однією жінкою веде до процвітання України! Саме цю традицію агресивно опротестовують ЛГБТ-меншини.

5) Діти - наша спадщина і майбутнє України! Вулична пропаганда світогляду ЛГБТ-меншин негативно впливає на психологічне здоров'я дитини, руйнуючи в ньому образ здорової традиційної сім'ї, що також веде до руйнування української традиційної культури.

6) Ми виступаємо проти прояву будь-якої агресії, але при цьому твердо стоїмо на вищевикладеному, захищаючи право на свободу слова.

Таким чином, ми вважаємо проведення даної акції недоречною, суперечить здоровому глузду, що ганьбить репутацію нашого міста, і виступаємо проти проведення анонсованого заходу в Одесі заради збереження миру серед жителів і гостей нашого мультикультурного і багатонаціонального міста".

Під документом підписалися місцеві керівники та єпископи баптистів, адвентистів, п’ятидесятників, реформатів, римо- і греко-католиків, юдеїв тощо.

Теги: