На Івано-Франківщині розслідують привласнення коштів при реконструкції церкви XVIII ст.Рогатинським відділом прокуратури Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Йдеться про привласнення коштів при реконструкції дерев'яної церкви XVIII століття, яка є пам'яткою національного значення, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Gp.gov.ua.

Встановлено, що у вересні 2008 року службові особи управління містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА, діючи за попередньою змовою з службовцями одного із суб’єктів господарювання, уклали договір підряду на виконання робіт з реконструкції церви у с. Кліщівна Рогатинського району на суму 433 тис 911 грн.

Однак, не завершивши роботи, службовці склали акти приймання виконаних робіт, привласнивши таким чином зазначені бюджетні кошти.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Передбачається покарання винних у виді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Фото Facebook

Теги: