Католики Бердичева навчають молодь єврейським танцям, прийомам самооборони, основам першої допомоги, садівництвуУ серпні у Гвоздаві, в монастирі католиків-кармелітів під Бердичевом Житомирської області, відбулися Кармелітські дні молоді (КДМ). Це вже другий рік поспіль отці кармеліти ділилися своєю духовністю з молоддю Бердичева, Житомира, Києва, Рівного, Луцька, Коростишева, Полонного, Микулинець та інших місцевостей, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholic-media.org.

Духовними покровителями цьогорічної зустрічі є святі Людовік та Зелі Мартен – батьки святої Терези. Приклад життя святих Людовіка та Зелі, на думку кармелітів, має засвідчити, що подружжя – це дорога до святості.

Початок КДМ був у санктуарії Матері Божої Бердичівської, а сама зустріч відбувалася у мальовничому селі Гвоздаві, де кармеліти мають парафію.

Кармелітські дні молоді мають допомогти молоді відкрити для себе біблійний образ любові, познайомитись з героями Біблії, які можуть стати дороговказом для закоханих. Невід’ємною частиною КДМ є майстер-класи. Отець Рафал розкривав для охочих найгарніші сторінки «Духовної пісні» св. Йоана; отець Павло з сестрами-монахинями допомагав молоді розпізнати своє покликання.

Крім того, молодь навчали єврейським танцям, прийомам самооборони, техніці фотографування, основам надання першої допомоги та садівництва. Центром першого дня стала євхаристія. Для молоді також зробили спеціальне місце для молитви – символічну пустелю.

Теги: