УПЦ КП та УПЦ (МП) подарували малозабезпеченим дітям ранці й шкільне приладдяПравославні Церкви України організували благодійні акції зі збору шкільних речей потребуючим родинам з дітьми, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП і сайт УПЦ.

30 серпня Патріарх Філарет у Володимирському Патріаршому кафедральному соборі подарував 75-ом першокласникам портфелі. Серед них діти загиблих військовослужбовців, діти-переселенці, діти із малозабезпечених сімей, з особливими потребами, а також діти тих батьків, які проходять службу в зоні АТО. Предстоятель Київського Патріархату кожного благословив на навчання й звернувся з архіпастирським словом.

Всеукраїнську акцію "Ранець доброти" розпочав Патріарх Філарет 12 серпня і вона триватиме до 15 вересня. На сьогоднішній день вже зібрано 496 ранців.

У ці ж дні ГО «Військові капелани Волині» з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла, ієрарха УПЦ УП, проводить акцію «Подаруй дитині можливість вчитися». У рамках заходу священики у середині вересня повезуть на схід України не лише смаколики та подарунки для військових, але й канцелярське приладдя для дітей-сиріт Донбасу. Зокрема, в дитячі будинки Слов’янська, Краматорська, Красногорівки та Мар’їнки, повідомляє Visnyk.lutsk.ua.

Київська та Вознесенська єпархії УПЦ (МП) також провели акції зі збору шкільного приладдя для сиріт і дітей з малозабезпечених сімей. Так, 29 серпня завершилась благодійна акція «Портфель сирітки», яку проводив Відділ у справах сім’ї Київської єпархії на чолі з його головою протоієреєм Олегом Мельничуком. Участь у акції взяли храми Голосіївського благочиння столиці. Також Місіонерський відділ Вознесенської єпархії почав у серпні збір коштів для забезпечення шкільним приладдям дітей з малозабезпечених сімей.


Теги: