У Києві відбудеться міжнародний експертний форум «Свобода релігії і переконань в умовах сучасних викликів»14-15 вересня у Києві відбудеться Міжнародний експертний форум «Свобода релігії і переконань в умовах сучасних викликів», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на ІРС.


Громадянський фонд «Відкрита позиція» (Киргизстан) запрошує всі зацікавлені сторони на Міжнародний експертний форум обговорити підходи до регулювання свободи релігії та переконань, які формуються в Центральній Азії під впливом глобальних процесів, організацій безпеки (ОДКБ, ШОС) і місцевих факторів.

На думку організаторів, дані тенденції представляють інтерес для моделювання процесів на конфліктних територіях України, де сьогодні має вплив Російська Федерація. З іншого боку, Україна може показати ліберальний підхід до реєстрації та регулювання діяльності релігійних громад, що складає позитивний досвід міжконфесійної взаємодії.

У роботі Форуму візьмуть участь експерти, правозахисники, представники громад та академічної спільноти з України, Киргизстану, Казахстану, Таджикистану, Грузії та Росії. До участі у заході також долучаться представники міжнародних організацій – Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, Спеціальний доповідач з питань свободи релігії та переконань Ради з прав людини ООН, Норвезький Гельсінський Комітет.

Форум «Свобода релігії і переконань в умовах сучасних викликів» відбудеться у приміщенні КНУ ім. Т.Г.Шевченка (Київ, вул. Володимирська, 60, кім. 330). Стосовно участі та з будь-яких інших питань можна звертатися до організаторів: a.zakrevskyi@gmail.com, +380986469962.

Окрім того, 16-17 вересня у Києві відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Релігійна свобода на перехресті епох, країн та культур».

Фото Facebook

Теги: