20 вересня Патріарх Філарет прийняв у своїй резиденції бійців Української добровольчої армії, які виконують місію у гарячих точках на сході України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.


"Я хочу подякувати вам за те, що ви захищаєте нашу українську землю. Це є найголовніше, бо якщо ми не збережемо нашу державу зараз, то будемо знову рабами. Ми й так були вже рабами понад триста років. А тепер Господь дав нам за страждання українського народу свою незалежну українську державу і зараз ми проходимо випробовування: достойні ми мати свою державу чи, як каже Путін, що такого українського народу не існує. Але ми через Вашу мужність і готовність віддати своє життя за незалежну українську державу доводимо всьому світові, що ми достойні мати свою незалежну державу" – сказав Патріарх Філарет.

Також глава УПЦ КП за заслуги перед Україною і Церквою та духовність, виявлені під час проведення АТО, нагородив 8-ох бійців орденом святого Юрія Переможця.

"Вітаю Вас і думаю, що не далекий той час, коли ми будемо святкувати. Правда на нашому боці. Гарант збрехав Богові, адже гарантував недоторканість наших територій, а Крим захопили. Те, що він агресор, то це покладає на нього печать поразки, тому у Путіна мічена поразка" – наголосив Патріарх Філарет.

У зустрічі також взяли участь архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків та секретар єпархії протоієрей Андрій Безушко.

Теги: