Глава Української Греко-Католицької Церкви Верховний архієпископ Святослав 12 жовтня у будинку Патріаршої адміністрації провів робочу зустріч з надзвичайним і новноважним нослом Словенії Наташею Прах, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.


Під час зустрічі з посол відзначила суспільно важливу роль УГКЦ в розбудові громадянського суспільства в Україні. Вона зазначила, що Словенія як член Європейського Союзу і НАТО є і буде на боці України в ситуації, яка склалася на сході країни. А також висловила від імені Словенії готовність бути голосом у світі, який говорить правду про Україну на її захист, на захист її суверенітету та права.

Крім того, посол розповіла про свій нещодавній візит до Українського католицького університету. У зв’язку з цим Наташа Прах відзначила важливу й унікальну роль цього навчального закладу як для української освіти, українського суспільства, так і для Європейського континенту загалом. Адже УКУ готує спеціалістів, які потім працюють не лише в Україні, а й по всій Європі.

Насамкінець сторони обговорили антикорупційну душпастирську діяльність УГКЦ. Глава Церкви поінформував високу гостю, що однією з місій Церкви сьогодні є допомагати людям долати корупцію у своїх головах, перш за все. Святослав відзначив, що він як глава Церкви і єпископи Синоду УГКЦ весь час нагадують українському суспільству, можновладцям про зло, яке несе з собою корупція.

Глава УГКЦ пригадав про послання Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного архієпископства УГКЦ про подолання моральної недуги корупції, про послання до духовенства УГКЦ на Страсний четвер, про послання до молоді на Квітну неділю. Усі ці послання в цьому році були присвячені темі корупції і шляхам душпастирської діяльності для боротьби з цим гріхом.

Посол зацікавилася антикорупційною душпастирською програмою Церкви, яка була затверджена на цьогорічному Синоді єпископів УГКЦ у Львові. Вона відзначила важливість того, що не тільки держава декларує певні кроки в боротьбі з корупцією, але й Церква робить це. За її словами, цей факт є дуже важливим для європейського співтовариства. І це ще один аргумент, чому варто підтримувати Україну на її шляху.

Теги: