У храмі УПЦ при військово-медичному центрі Міноборони провели церемонію військової присяги та освятили стелу, присвячену загиблим героям АТО13 жовтня в храмі Покрова Пресвятої Богородиці УПЦ, що при Національному військово-медичному центрі Міністерства оборони України в Києві, відбулася церемонія прийняття військової присяги. Медичні сестри НВМЦ МО України проявили свою громадянську позицію, виявивши бажання вступити до Збройних сил України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Київської митрополії УПЦ.

У цей же день при вході до госпітального храму, в присутності командування Військово-медичного центру та медичного персоналу військового госпіталю, настоятель храму протоієрей Олег Скнар освятив пам’ятну стелу, присвячену загиблим в АТО українським воїнам, яка була споруджена завдяки піклуванню міністра оборони України — генерала армії Степана Полторока.

З початку військових дій на сході України в Київському госпіталі Міністерства оборони України пройшло лікування на стаціонарі близько 12 000 поранених солдатів і офіцерів ЗСУ. Амбулаторно лікувалося близько 9000 військовослужбовців, що разом становить близько 21 000 чоловік.

14 жовтня, на престольне свято госпітального храму Покрова Пресвятої Богородиці, була звершена літургія, під час якої особливо підносилися молитви за поранених і травмованих у бойових діях на сході України воїнів, що перебувають на лікуванні у військових госпіталях, а, також, за тих офіцерів і солдатів, які перебувають в полоні та тих воїнів долі яких невідомі: «О находящихся в плену, без вести пропавших солдат и офицеров Украинской Армии и о еже спасену им быти...».

Також за літургією згадували за упокій воєначальників і солдат, які загинули в зоні АТО.

Настоятель госпітального храму протоієрей Олег Скнар від імені Предстоятеля УПЦ привітав командування Національного військово-медичного центру Міністерства оборони України з Днем захисника України та подякував волонтерам, які з початку бойових дій на сході України жертовно допомагають персоналу військового госпіталю і безпосередньо пораненим на фронті солдатам і офіцерам, які проходять лікування в Київському військовому госпіталі.

Теги: