Митрополит УПЦ: бійці української армії зараз "віддають життя за ближнього свого, поповнюючи ряди небесного воїнства Христового"Голова Синодального відділу УПЦ (МП) із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Августин (Маркевич) звернувся з вітанням до військовослужбовців, ветеранів, курсантів військових училищ з нагоди Дня захисника України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт відділу.


"Сьогодні Збройні Сили України, що є якісно оновленими та оснащеними удосконаленою технікою, становлять ядро й головний інструмент в системі забезпечення обороноздатності країни, маючи за спиною надійні ряди волонтерів і громадських організацій, та користуються найбільшою довірою і любов’ю громадян нашої держави", – зазначається у зверненні.

Він нагадав, що у День захисника України, 14 жовтня, в усіх храмах УПЦ будуть звершуватись заупокійні богослужіння за загиблими воїнами, які полягли під час військових дій. Особливу подяку митрополит висловив військовим капеланам, які "несуть слово Боже воїнам на передовій, звершують Богослужіння в польових храмах, збирають і везуть допомогу бійцям, розділяють зі своїми військовими парафіянами усі тяготи солдатського життя і так само несуть втрати".

Митрополит Августин пропонує "спільними стараннями Церкви, громадськості, військовослужбовців – усіх громадян України, хто любить свою Батьківщину не лише на словах, а й на ділі... перетворити день захисника України на день об’єднання навколо ідеї соборності і єдності, направити наші зусилля для досягнення миру і відновлення суспільного взаєморозуміння заради майбутнього України".

Владика Августин відзначає минулі та сучасні події, які вимагали від українців захисту своєї Вітчизни: "Вшановуючи всіх військовиків, хто протягом історії нашої держави обороняв її від ворогів – починаючи від часів Київської Русі, козаччини, Першої і Другої світових війн, ми бачимо, що їхні славні традиції жертовної любові до свого народу, до своєї рідної землі гідно продовжують нащадки героїв... У сучасній історії нашої Батьківщини ми є свідками того, як співвітчизники віддають життя за ближнього свого, рятуючи свою душу для Вічності і поповнюючи ряди небесного воїнства Христового".

Останнє речення у цьому місці вітання офіційний сайт УПЦ у своїй новині оминув.

Теги: