УГКЦ проводить групові тренінги для мирян22 жовтня в кафедральному соборі Преображення Христового УГКЦ м. Коломия відбувся форум-тренінг на тему “Українська Греко-Католицька Церква: історія і сучасні виклики”, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Участь у заході взяли голови та лідери мирянських спільнот, організацій і рухів, відповідальні за мирянські рухи в деканатах священики, а також всі активні миряни. Форум організувала Комісія у справах мирян Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Метою цієї події є творення активних парафіяльних рад через формування свідомості парафіян щодо їх покликання в житті Церкви та парафії.

Захід розпочався із літургії, після чого відбулася реєстрація та перекуска. Далі були доповіді та робота в групах, під час якої всі мали можливість ділитися досвідом та дискутувати. Учасники форуму дізналися про витоки та основні етапи розвитку УГКЦ, а також сучасний стан Церкви.

Це не єдиний форум-тренінг. Планується проведення подібних зустрічей для паламарів – 9 листопада, і для дяків – 16 листопада.

Фото umdpl.info

Теги: