Семінаристи УГКЦ провели футбольний турнір у колонії в ПрилукахСемінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ 22 жовтня завітали до Прилуцької дитячої виправної колонії на Чернігівщині, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Поїздка відбулася за сприяння молодіжного об’єднання "лицарів Колумба". Під час зустрічі було заплановано зіграти футбольні матчі між командою КТДС та двома командами вихованців колонії.

У першому матчі команда КТДС перемогла з рахунком 5:1 (перший тайм закінчився на користь команди КДС - 1:0).

Цікавим видався матч із другою командою вихованців колонії. Гра відбувалася на рівних, але після першого тайму рахунок був на користь команди вихованців - 1:0. У другому таймі, попри другу гру поспіль, футболісти КТДС зрівняли рахунок, який таким і залишився після закінчення основного часу - 1:1. Переможця матчу було виявлено в серії пенальті, де голкіпери обох команд демонстрували високу надійність. Але точний удар капітана команди КТДС Михайла Іванюка визначив переможця цього матчу.