Єпископи УПЦ КП і УГКЦ освятили капсулу в фундамент майбутнього заводу “Леоні” в Коломиї20 жовтня в місті Коломия Івано-Франківської області відбулось урочисте освячення та закладення пам’ятної капсули у фундамент майбутнього заводу “Леоні”, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

На початку благословити захід запросили духовенство. Місцеві владики — єпископ УПЦ КП Юліан (Гатала) та єпископ УГКЦ Василій (Івасюк) здійснили освячення пам’ятної капсули. У своєму слові владика Юліан привітав усіх присутніх із знаменною подією для краю та побажав Божого Благословення на початок будівництва.

Далі слово мали голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, Коломийський міський Голова Ігор Слюзар, генеральний директор німецького холдингового акціонерного товариства Leoni AG Штефан Шмідт.

На урочистому закладенні капсули також були присутні заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Ярослав Паранюк, голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, депутати Івано-Франківської обласної, Коломийської районної та міської рад, підприємці, гості та делегація з Німеччини.

Будівництво заводу планують завершити до червня 2017 року. Загальна площа приміщення становитиме 6300 квадратних метрів. Це дасть можливість працевлаштувати близько шести тисяч жителів краю а ще завод є найбільшою інвестицією за всю історію Івано-Франківської області.

Теги: